Свій гінеколог. Між мудрістю і медициною немає ніякої різниці

Гінекологія це один з найскладніших розділів сучасної медицини, а від правильної стратегії лікування або профілактики, залежить здоров'я не тільки жінки, але і її дітей. Позитивні результати терапії, що проводиться лікарями клініки "Мадві" (Таїрова) досягаються за рахунок комплексного підходу до лікування з урахуванням індивідуальних особливостей кожної людини.

 

Чому обстежитися важливо!

Багато хвороб дітородних органів проявляють себе, переходячи в запущену форму, хронічної стадії. В яких випадках слід записатися на прийом до гінеколога ? Аденоміоз, міоми, кісти яєчників, патологія шийки матки в момент своєї появи не позначають себе симптомами. Тому важливо регулярно проходити огляд гінеколога жіночої консультації, щоб почати лікування якомога раніше. Сучасні методи обстеження дозволяють впоратися майже з усіма гінекологічними захворюваннями без радикальних оперативних втручань. Головним в цьому питанні є час попередження недуги: чим раніше його вдалося виявити, тим ефективніше буде допомога.

Одним із прикладів важливості своєчасного виявлення хвороби можна вважати міому матки. До певного часу хвороба протікає без симптомів, проте виявити її можна заздалегідь. Жінка може не отримувати необхідної медичної консультації роками і звертається до гінеколога вже з запущеним випадком: рясними менструаціями і маткою, що промацується через живіт. Оперативне втручання в цьому випадку виявляється єдино можливим, проте його можна було уникнути.

Не відкладайте запис до гінеколога! На відвідування клініки "Мадві" в Одесі на Таїрова, у вас піде зовсім небагато часу – подбати про своє здоров'я раз на рік або пів-року може кожна жінка. Візит до лікаря для обстеження, це не більше ніж елементарні правила життя сучасної людини, які можна порівняти з регулярним чищенням зубів або умиванням. Здача аналізів, обстеження, допоможе розвіяти існуючі сумніви або вчасно відреагувати на існуючу проблему.

 

 

Симптоми хвороб


Гінекологічні захворювання проявляються по-різному.

Кровотечі, що з'являються не в період менструацій, або в середині циклу, до або після нього. Характер кровотеч може сильно різнитися: від рясних, до незначних. Вони можуть виникати довільно, без явної причини, так і після статевого акту.


* Болі внизу живота, або турбують жінку постійно, або часом приходять і відступають. Біль може бути різною: давить, розпирає, тягне. Іноді вогнище болю відчувається чітко, а в деяких випадках, навпаки, його складно визначити-неприємні відчуття розходяться по великій області

* Печіння, свербіж статевих органів і в області поруч. Такі симптоми можуть бути дуже сильними, нестерпними для жінки, або протікати в слабкій формі, ледь відчуватися, але регулярно звертати на себе увагу

* Дискомфорт під час сечовипускання, болі в районі статевих органів, довго не зникаючі після відвідування туалету

* Неприємні відчуття, біль під час статевого акту

 

 

У деяких випадках на статевих органах жінки з'являються виразки, ерозивні висипання – прояви гінекологічних захворювань.

Окремо варто відзначити, що перед менструальним циклом у жінки відбувається загострення всіх хронічних захворювань. У цей момент багато хвороб починають особливо активно проявляти себе, погіршуючи загальний стан здоров'я.


Кілька порад від клініки Madvy, які допоможуть знизити ризик виникнення проблем з репродуктивною системою:


- Менше нервуйте; недолік сну, шкідливі звички, надмірна вага або безперервні дієти теж здатні знизити імунітет статевих органів
- Впорядковане статеве життя знижує ризик виникнення цілого ряду гінекологічних проблем, серед яких ерозії шийки матки
- Бережіть себе від застуди, будьте помірні у вживанні алкогольних напоїв, пам'ятайте про шкоду куріння, що завдає удару по здоров'ю всіх систем в організмі
- Обирайте правильну нижню білизну: не надто тісну, не з синтетики
- Не користуйтеся прокладками з сильними ароматизаторами


Універсальна порада-регулярно проходьте огляд у гінеколога, адже краще попередити хворобу, а не лікувати її наслідки!


Ваш особистий гінеколог на Таїрова

Повернути відчуття, виправити фізичні дефекти статевих органів можливо за допомогою цієї процедури.

Лучшие специалисты, которые готовы разрешить данную проблему и назначить эффективное лечение.

Виправити проблему синдрому релаксації, опущення статевих органів за допомогою лазерних технологій.

Записатися на прийом