Madvy - у здорове майбутнє!

Бажаєте знайти сучасну клініку в Одесі, де працюють чуйні та професійні лікарі, застосовуються новітні технології та лише ефективні препарати?

 

Запрошуємо до сучасної гінекології в Одесі.

Гінекологія − один з найскладніших розділів медичної науки. Жіноче здоров’я є запорукою здорового та щасливого суспільства. Важливу роль відіграють профілактика та вибір правильної стратегії усунення проблем. Лікарі клініки "Madvy" (Таїрово) мають достатній рівень кваліфікації та досвід. Застосовування комплексного розв’язання гінекологічних проблем та урахування індивідуальних особливостей кожного пацієнта призводять до стійких позитивних результатів терапії.

 

Чому обстежуватись важливо

Багато захворювань статевої сфери довгий час протікають безсимптомно. Міома, кіста та пухлинні процеси на ранніх стадіях ніяк себе не проявляють, але з часом вони призводять до станів, що загрожують життю пацієнтки. Регулярне обстеження та своєчасний початок лікування допомагають усувати проблеми гінекологічного характеру без ускладнень та оперативного втручання. Тому, чим раніше виявлено захворювання, тим більш сприятливий прогноз. 

 

Спеціалісти клініки «Мадві» рекомендують проводити гінекологічний огляд щорічно, а у разі ускладненого анамнезу – кожні півроку. Крім того, не варто відкладати візит до лікаря, якщо ви спостерігаєте у себе наступні симптоми:

Біль у нижній частині живота різного характеру, інтенсивності та періодичності.
Печія, свербіж постійно чи під час статевого акту або сечовипускання.
Поодинокі або числені висипи на зовнішніх статевих органах.

Приводом звернення до гінеколога мають стати та порушення менструального циклу (кровотечі, затяжні та болючі місячні, або їх відсутність), міжменструальні виділення. Такі симптоми характеризують гормональні порушення або являються ознакою інфекційних та запальних захворювань. Ігнорування подібних проявів може призвести до безпліддя та важких наслідків для репродуктивної системи та всього організму жінки в цілому. 

КОМФОРТНА КЛIНIKA ДЛЯ ЖIНОК ОДЕСИ

З турботою про ваше здоров’я

Клініка Мадві − це сучасний підхід до лікування гінекологічних захворювань, досвічені професіонали та сучасне обладнання. Клініка надає наступні послуги:

Послуги клініки

Омолодження піхви

Лазерне омолодження піхви, яке допомагає усунути сухість, в’ялість та відвисання внутрішніх статевих органів, стимулює вироблення організмом власного колагену, внаслідок чого покращується тонус піхви.

Яке виникає внаслідок важких або ускладнених пологів, інфекційних захворювань сечостатевої системи, гормональних порушень.

Патологічний стан проявляє себе відчуттям чужорідного тіла в піхві, тиском та важкість внизу живота. Дія лазера призводить до скорочень волокон м’язів, внаслідок чого матка займає своє фізіологічне положення.

Здача лабораторних аналізів

Для виявлення запальних захворювань інфекційної природи та гормональних порушень.

Гінекологічний огляд

Який дає можливість оцінити загальний стан статевого здоров’я та виявити патології. Огляд за необхідністю може включати кольпоскопію та біопсію на предмет виявлення злоякісних новоутворень.

Комплексне лікування первинного і вторинного безпліддя, незалежно від його причини (полікістоз, гормональний дисбаланс, дисфункція яєчників, дефекти анатомії матки та ін.).

Ведення вагітності

Від 6-12 тижня до пологів. Стандартна програма включає необхідні лабораторні аналізи та інструментальні дослідження. Крім того, ми пропонуємо майбутнім батькам пройти курси, які дають змогу підготуватись морально до появи малюка..

Лікування iнфекційних захворювань

Запальні процеси (вульвіт, кольпіт, запалення маточних труб та яєчників).

Інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, гонорея, трихомоніаз).

Лікування патологiй

Полікістоз (кісти у яєчниках, матці та інших репродуктивних органах), проблеми безпліддя та пов’язані з ними гормональні порушення, опущення матки та нетримання сечі внаслідок важких пологів або вікових змін та iнше.

Профілактика гінекологічних захворювань

Профілактика гінекологічних захворювань

Наостанок, кілька порад від спеціалістів клініки «Мадві». Уникнути багатьох порушень з боку репродуктивної системи допоможе дотримання кількох простих порад:

Ведіть здоровий спосіб життя. Повноцінне харчування, помірні фізичні навантаження, якісний сон створюють умови для нормального функціонування імунітету.
Позбудьтесь шкідливих звичок. Куріння та непомірне вживання алкоголю отруюють організм жінки та негативно впливають на її репродуктивне здоров’я. Адекватно реагуйте на стреси, які насичують організм токсичними гормонами.
Впорядковане статеве життя дозволяє уникнути багатьох захворювань статевої сфери. Застосування засобів бар’єрної контрацепції позбавить багатьох проблем.
Обирайте білизну із натуральних тканин, не носіть занадто тісний одяг, це створює сприятливі умови для розмноження патогенних бактерій у зоні глибокого бікіні.

 

Клініка «Madvy» − це гарантія високого рівня обслуговування, точного діагнозу, оперативного розв’язання проблем, оптимальні ціни та повна анонімність.